back to Homepage

Puno me ne

Big Bite  kerkon te zgjeroj stafin me njerez te cilet:
1) Jane te komunikueshem dhe pozitiv
2) Kerkojne mjedise te favorshme pune dhe sfida te reja
3) Mund ti buzeqeshin jetes dhe njerezve
4) Kane deshire dhe jane te gatshem te behen pjese e ekipit profesional te Big Bite.

Pozicione vakante:
Menaxher/e:
Te kete perfunduar arsimin e larte (preferohet Administrim Biznesi).Te kete eksperience. Mosha 30-45vjec.
Recepsioniste: 
Mosha 22 – 30 vjec; Te kete perfunduar arsimin e larte; Eksperience pune 1 – 3 vjet.
Guzhinier/e: 
Te kete perfunduar arsimin e larte (avantazh shkolla hoteleri turizem, dega guzhine) Mosha 25- 45 vjec.
Punetor/e Fast Food-i Eksperience pune 1 – 3 vjet. Mosha 22 – 30 vjec.
Kamarier:Me eksperience pune.Te kete perfunduar arsimin e larte.
Motorrist: Te kete motorrin e tij.Mosha 20 – 30 vjec.Te jete fleksibel ne orare.
Mirepresim Cv tuaja ne adresen e email: info@bigbitealbania.com ose kontaktoni ne 069 20 61 444.

Emri

Mbiemri

Email

Numri i telefonit

Pozicioni

CV

Back to Homepage

go back to the top